ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 130 m²

Elan nömrəsi: 744331
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
130 m²
Qiymət
370 000 Azn
2846 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu 28 May metrosu
28 may Azadlıq pr
Ümumi məlumat
28 May metrosu, Amerika səfirliyinin yanında yerləşən 3 otaq mənzil satılır. QAZ KUPCA. Binada qaz, ışıq, su daimidir, yeraltı avtoparking, geniş həyəti, 24 saat kamera nəzarəti və muhavizə, muasir tipli liftlər
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aygun (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 14.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

İpotekaya yararlı! Şəhərin mərkəzi yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin yaxınlığında, Zahid Xəlilovda elit ərazidə, prestijli kompleks Renessans Palasda super təmirli, şəxsi yaşayış üçün,

315 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 3 otaq

Şəhərin ekoloji cəhətdən təmiz, elit rayonlarından birində, Səbail rayonu, Badamdar qəsəbəsinin mərkəzində, TANINMIŞ TİKİNTİ KOMPANİYASININ İNŞA ETDİYİ QAZLI YENİ TİKİLİDƏ, 2 otaqdan 3 otağa 1-ci işıqla düzəlmiş tam

250 000 Azn
Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

TAM ISHIQLI MENZIL. ESHYALARIN COXU QALIR. KUPCALI IPATEKAYA YARARLIDIR. TECILI. GOZEL AURALI GOZEL MENZIL SATISHA CIXIB. Şövkət Məmmədova küç ən gözəl həyətlərindən birində yerləşən 17 mərtəbəli prestijli binanın 4-cı

330 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 4 otaq

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st yaxınlığında, Renessans Palasla üzbəüz Nazirlər Kabinetinin əməkdaşları üçün tikilmiş elit yaşayış kompleksində, əla təmirli, yeni təmir olunmuş və təmirdən sonra