ev temiri

Xəzər rayonunda 4 otaqlı Villa Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 749674
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
200 m²
Qiymət
199 000 Azn
995 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Xəzər rayonu Buzovna qəsəbəsi
2ci yeni sahe
Ümumi məlumat
6sot, kupcali. Her bir seraiti var 1ci mertebede metbex, qonaq otagi, kombi otagi, 2sanuzel. 2ci mertebede 3yataq otagi, elave otaq, 2sanuzel. Heyetde meyve agaclari, elave metbex, otaq, 2sanuzel. Mektebe ve yola yaxin
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Nəbi
Bakı şəhəri

Tarix: 24.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

TECİLİ satılır 3 otağ heyet evi Real alıcılara cüzi endirim olunacag bileceri qesebesi dön 9 Hacıbey restoranina yaxin belediye senetidi qazi suyu vayfayi ışığı daimidi kombinin sistemi hazır çekilib

73 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu. 2-çi Zabrat ərazisində 2 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. 8 daş kürsüdə inşa olub. Ümumi sahəsi 100 kv. Evdə təmir işləri gedir, tam təmir olunub təhvil veriləçək.

92 000 Azn
Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Mərdəkan qəs., 4 otaq

Tam Ewyalari ile birge Xəzər rayonu Mərdəkan qəsəbəsi Abseron sanatoriyasi asagi 1.7 sot torpaq sahəsində 1 mərtəbəli bağ evi satılır.Umumi sahəsi 100 kvmdi.Holl, 1 zalstudiometbext, 3 yataq otağı, 1 sanuzel mövcuddur

175 000 Azn
Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Baki şəhəri, Abşeron r-n. Məhəmmədi qəs. məktəbə yaxin, yolu asfalt, 1.5 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə inşa olmuş, fundamentli, qoşa daşla tikilimiş , əla təmirli 2 otaq 55 kvadratda olan həyət evi satilir. Mətbəx