ev temiri

Səbail rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 404 m²

Elan nömrəsi: 688645
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
404 m²
Qiymət
381 000 Azn
943 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi
Badamdarda Real Qiymətindən 80 min aşaği, Torpaq qiymətinə Villa
Ümumi məlumat
- Real Qiymətindən 80 min aşaği, Torpaq qiymətinə Villa satilir.
- Badamdar qəs, 3-massiv, Araz marketin 250 metr, 7 sotda, 3 mərtəbəli, 5 otaq, 404 m2 villa satılır.
- Cixarışladır. Evin icində isti baseyni, Saunasi, 3 s/q. Təmirlidir.
- Həyəti cox böyükdür. İstədiyiniz formada dizayn və lanşaft edə bilərsiniz. Bəzi yerlərdə təmiri nəzərə alib qiymət aşaği qoyulub.
- Meyvə ağaclari, dincəlmək güşələri var. Qazı, suyu, işığı daimidir. Yola yaxındır deyə bütün yaşayış üçün infrosturuktur mövcüddur.
- Fürsətinizi dəyərləndirin.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 15.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq

bileceri ekalogiya postuna yaxin 2 sotda 3 otaq temirli tam şeraitli bezi eşyali geniş heyetli ev satilir istilik kombi senet 2006 belediyye

94 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Hovsan Levenginin Yaxinliginda Qolf Adalarna Ve Diremlede Geden Yolnun Usdunde Oba Adem Ve Al Nazarli Marketlerin Marsurutun Dayanacaginan 2 Deyqeliy Mesafesnde 2.5 icinde 4 Das Kursulu Zirzemili Tam Temirli 3 Otag

69 000 Azn
Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Buzovna qəs., 4 otaq

Xezer rayonu Buzovna qesebesi villalar olan mehellede 2.5 .sot torpaq sahesinde insa edilmis 1 mertebeli bag evi satilir.Umumi sahesi 140 kvmdir.holl , 1 zal, metbext , 3 yataq otagi , 2 sanuzeli movcuddur.Heyetinde