ev temiri

Nizami rayonunda 1 otaqlı Yeni tikili Satılır, 52 m²

Elan nömrəsi: 781307
Əmlakın növü
Otaq sayı
1
Sahə
52 m²
Qiymət
130 000 Azn
2500 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu 8-ci kilometr qəsəbəsi Neftçilər metrosu
Bakı, Nizami rayonu Nəsimi və K.balakişiyev küçələrinin kəsişməsi
Ümumi məlumat
Təcili satıram öz şəxsi evimdi. Vasitəçi deyiləm. Ev Nizami rayonu metro Qarayev ve Neftcilerin kəsişməsində yerləşir. Mənzil künc (uqlavoy) deyil, orta mənzildir. 44 saylı birləşmiş şəhər xəstəxanasıyla üzbə-üz. Ətrafında Nizami rayonu 25-ci Polis bölməsi, 214 və 62 saylı Tam Orta Məktəb, Bənövşə dövlət bağçası, Nömrə 1 tədris mərkəzi, Supermarketlər, gözəllik salonları, şirniyyat (AZZA) mağazası, geyim və mebel mağazaları var. Kompleksin həyətində futbol stadionu, hovuzu, bağçası, idman zalı və parkı olacaq. Çox əlverişli yerdədır. Hər iki metroya piyada 7 deqiqelik yoldur. Mənzilin kupçası tikilib tam yaşayış oldugdan sonra verilir. Bütün yeni tikili olan binaların hamısı bucür olur. Natarial qaydada şirkətin verdiyi müqavilə sənədi var. Real alıcıya azda olsa endirim olacaq. Real ev almaq istəyən şəxslər zəng etsin.
Orxan
Bakı şəhəri
0507655XXXnömrəni göstər

Tarix: 15.02.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu, Ə.Əlizadə küçəsində (keçmiş Çapayev), Şərq bazarının arxasında yerləşən Qazlı və kupçalı mənzil (binada kupça var) 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində 2 otaqlı (1 otaqdan 2 otağa

229 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai Rayon Polis Şöbəsinin tam arxasında, infrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə təcili mənzil satışa təklif olunur! Mənzil bütün mebelləri ilə birlikdə satılır — dərhal köçüb yaşamaq və ya yüksək qiymətə kirayə