ev temiri

Səbail rayonunda 10 otaqlı Obyekt Satılır, 400 m²

Elan nömrəsi: 741916
Əmlakın növü
Otaq sayı
10
Sahə
400 m²
Qiymət
1 500 000 Azn
3750 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Badamdar qəsəbəsi İçəri Şəhər metrosu
Bakı Səbail rayonu Badamdar
Ümumi məlumat
Sizində satışda Abyektiniz varsa məlumat vermənizi xahiş edirəm
REAL ALICIM VAR
--
DAŞINMAZ ƏMLAK AGENTLİYİ TƏKLİF EDİR
Klinika, Tədris Mərəzi və s.Ücün yararlıdı
Bakı şəhəri Badamdarın Əla yerində Yol Kənarı Tam yaşayışlı binda Yeni tikili binada 400kv PADMAYAQ Abyekt satılır
Sənəd KUPCADI Kupcada 400kv yazılıb
Real Alıcıya Endrim olunacaq
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rəşad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 02.07.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 1 otaq

iki ədəd yan yana obyektdi.Hər ikisidə satılır.Hər ikisidə hal hazırda kirayədə.Aylıq qazanc verirlər.

278 400 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

İnşaatçılar metro stansiyasının yaxınlığında Qələbə dairəsinin ərazisində yeni tikilii binanın altında kirayədə olan təmirli kupçalı abyekt təcili olaraq satılır. Ümumi sahəsi 150 kv.m olan abyektin 50 və 150 kv.m olan

300 000 Azn
Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

COX TECILI! EMLAKIN YATIRILMASI UCUN IDEAL VARIANT! Neftciler m/s-dan 300 metr mesafede, M. Gencevi kucesi, "BAKCELL Arena" yaninda, yeni tikili binada umumi sahesi 1 000 kv m olan OBYEKT satilir. Hal-hazirda

900 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq

OBYEKT SATILIR. Nəsimi rayonu Təzəbazarın yanı, Azadliq- Plotnikov Küçəsi. 17 mərtəbəli yeni binanın 1 ci mərtəbəsində 50 kv.Giris kucedendir. , etraf butut obyektdir, hamisi isleyir. SENED KUPCA. (alicinin adina