ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 749766
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
206 000 Azn
3169 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Bakı Şəhəri, Nərimanov rayonu, Faiq Yusifov küçəsi
Ümumi məlumat
Nərimanovda 2 otaqlı tam əşyalı mənzil
Lahiyə: - Yeni Tikili
Mərtəbə: - 13 / 14
Sahəsi: - 65 kv.m.(faktiki)
Sahəsi: - 50 kv.m.(çıxarışda)
Otaq sayı: - 2 (1dən-2ə düzəlmə)
Evin cəhəti (istiqaməti) – Orta
Sənəd:- Çıxarış (kupça)
Kommunal:- Qaz, su, elektrik daimidir. Telefon, KabelTV, İnternet var.
Hamam-tualet: - Biryerdə
İstilik sistemi: - Kombi
Ünvan: - Bakı Şəhəri, Nərimanov rayonu, Faiq Yusifov küçəsi
Yaxınlıqda: - 45 nömrəli məktəb
Qalacaq əşya: - Tam Əşyalı
QEYD: - Bütün sənədlər qaydasındadır. Qeyri-real müştərilər narahat etməsin.
EVİN YERİNİ ÖYRƏNİB, HAQQIMIZA GİRƏNLƏRƏ HALALLIQ VERMİRİK!
REAL ALICIYA ENDİRİM OLACAQ!
Siz çağrı atın, biz sizə zəng edəcik. Whatsapa cavab verilməyə bilər. Zəng etməyiniz xahiş olunur.
İpoteka ilə ev satmırıq, köməklik göstərmirik. İpotekası hazır olana da ev göstərmirik!
Ofis haqqı 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.06.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!93 000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDİR! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2

93 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 10 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 10 otaq

69 000 Manata 10 Otaqlı 250 Kv 3 - Mertebelı 2 - Sot KUPCALI Torpaqda Tıkılmıs Tam Yasayıslı Heyet Evı Satılır.Ev Masazırda SOK Markete Ve 569 Saylı Marsuruta Yaxındır.Evın 2- Cı Mertebesı Tam Yasayıslıdır. 1-Cı Ve 3-Cu