ev temiri

Sabunçu rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 75 m²

Elan nömrəsi: 786676
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
75 m²
Qiymət
138 000 Azn
1840 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu Bakıxanov Akkord binada 20 mərtəbənin 18ci mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil Satılır – Rahat və Hazır Yaşayışlı Mənzil!
2 otaqlı, geniş və işıqlı mənzil satışdadır.
Ümumi sahə: 75 kv.m
Mənzil tam səliqəli vəziyyətdədir və yaşamaq üçün hazırdır. Evdə olan əşyaların böyük hissəsi qalacaq — yəni əlavə xərc etmədən rahat şəkildə köçə bilərsiniz.
Qalan əşyalar:
Mebel və digər ev əşyaları qalır
Götürüləcək əşyalar:
Soyuducu
Televizor
Paltaryuyan
Rahat planlaşdırma, geniş otaqlar və komfortlu yaşayış üçün ideal seçimdir. Həm özünüz yaşamaq, həm də investisiya üçün uyğundur. Yanından neftçilər metrosuna gedən bir çox avtobuslar keçir. Ətrafında market və digər iaşə obyektləridə mövcuddur. Sənəd – kupça. İpotekaya yararlı
Qiymət – 138 000
Ofisi xidmət haqqı – 1%
Sevda Ələkbərova (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0102300XXXnömrəni göstər

Tarix: 08.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

* İnşaatçılar metrosunun yanında əşyalı mənzil satılır * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 3 otaqlı *

445 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% KİRAYƏ MƏNZİL!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7ci mərtəbəsində ümumi