ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 85 m²

Elan nömrəsi: 697559
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
85 m²
Qiymət
70 000 Azn
823 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Bakı-Sumqayıt yolu 17 km, Körpü-bina tikinti, Həsən Əliyev küç., 120, bina 6
Ümumi məlumat
Bakı-Sumqayit şossesinin üzərində, Ər-riyad ticarət mərkəzi ilə üz-üzə, Abşeron gənclər şəhərciyinin yaxınlığında yerləşən yeni tikilmiş binada(Körpü-Bina Tikinti), əla təmirli 3 otaqlı mənzilimi (Daxili 85m², xaricdən 103.4m²) əşyaları ilə birlikdə təcili satıram. Mənzil 4%-li Kirayə Mənzil Lahiyəsi ilə alınan mənzillər kateqoriyasındadır. 25 illik götürülüb, 22 il 2 ay qalıb aylıq ödənişi 576.88 AZN-dir. Mənzildə yataq otağı, qonaq otağı mətbəx mebeli əşyaları qalır.Kondisioner və kombisi var. Mənzildə 2 eyvan, 2 sanuzel və duş kabin var. Mənzil istifadəyə təzə verilib.

Bina 2 ədəd sürətli lift ilə təmin olunub.Vasitəçi / Rieltor deyiləm. Mənzil mənə məxsusdur.

Yeni yaşayış kompleksinin yaxınlığında mini market, marketlər, iaşə obyektləri, dövlət klinikası, apteklər şəbəkəsi, 10 nömrəli məktəb, uşaq baxçaları, Bakı Mühəndislik Universiteti, yanacaqdoldurma məntəqələri, servis stansiyaları və avtomərkəzlər yerləşir.

2, 5 km radiusda -Abşeron Olimpiya İdman Kompleksi və stadion, böyük Riyad ticarət mərkəzi, ərzaq marketi, 24 saat fəaliyyət göstərən supermarketlər, bərbər və gözəllik salonları, bank filialları, poçt şöbəsi, fitness mərkəzi, karaoke klub, otellər və özəl stomatoloji klinikalar mövcuddur.

Maşınla 5-10 dəqiqəyə Xırdalan parkına getmək mümkündür. G.Əliyev, muzeylər, ticarət mərkəzləri, Cinema Club o cümlədən 1 və 23 nömrəli uşaq bağçaları, Yoncalıq tam orta məktəbi, Qubadlı məktəbi, Bakı Dövlət İqtisadiyyat və Humanitar Kolleci, 2 nömrəli məktəb və digər təhsil müəssisələri mövcuddur.