ev temiri

Binəqədi rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 150 m²

Elan nömrəsi: 749510
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
150 m²
Qiymət
76 000 Azn
506 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Binəqədi qəsəbəsi
Binəqədi rayonu
Ümumi məlumat
Binəqədi qəsəbəsində Mərkəzə yaxin 1.5 sotun içində 4 otaqlı evdir.Komunnal xətləri: Su, qaz, işıq, kanalzasiya xəttləri çəkilib və daimidir (sayğaclar quraşdırılıb) Sənəd bələdiyə.Alqı satqı notarusda notariat qaydada keçirilir. Real alıcıya endirim olacaq.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 23.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 3 otaq

Hövsan kendde 118 Saylı Mektebe Yaxın Avtobus Dayanacaqinnan Piyada 5 Deqiqelik Mesafede 1.4 Sotda icinde 10 Das Kursulu Tam Temirli 3 Otaqlı, kv80 Heyet Evi Satılır Qaz Su isiq Fasilesizdi istilik Kombidi Qiymet 49000

49 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 4 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Buzovna yolu, Saboil yanacaq doldurma məntəqəsinə yaxın ərazidə, əsas yola 500 m məsafədə, 2.5 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 4 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 100 kv/m

85 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv

498 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 9 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 9 otaq

Bakıxanov qəsəbəsində, Razin dağı ərazisində, elit və sakit məhəllədə yerləşən prestijli villa satılır. Mülk Bakıxanovun ən seçilən nöqtələrindən birində yerləşir. Geniş həyəti, təmiz havası və yüksək səviyyəli