ev temiri

Binəqədi rayonunda 5 otaqlı Obyekt Satılır, 214 m²

Elan nömrəsi: 679901
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
214 m²
Qiymət
470 000 Azn
2196 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Azadlıq Prospekti metrosu
C.xendan kucesi
Ümumi məlumat
Bineqedi rayonu, 8-ci mkr., C.Xendan kucesinde, Grandmartin yaxinliginda yerlesen yeni yasayis binasinda obyekt satilir.18/1, 214kv.m., q/y Cixarisi var. Hal-hazirda 2200 azn. icarededir.Hemcinin sirketimiz seherin istenilen yerinde Size menzillerin, ofislerin, villalarin, heyet evlerinin, torpaq sahelerinin, ticaret sahelerinin ve s. kirayesini, alqi-satqisini heyata kecirir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aynur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 15.05.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 5 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 5 otaq

Obyekt satılır Yasamal Musabəyov Parka yaxın Məhəmməd Hüseyn Şəhriyar küçəsi 84 kvadrat 42 kv zirzəmi +42 kv Zal və 1200 azn icarədə 275 min manat

275 000 Azn
Nərimanov rayonu , Böyükşor qəs., 1 otaq

Nərimanov rayonu , Böyükşor qəs., 1 otaq

Nərimanov rayonu, metroya cəmi 3-5 dəqiqəlik piyada məsafədə, "Nənəmin təndiri"nin yaxınlığında yerləşən daş qaraj satılır. Qarajın sənəddə 24 m² göstərilməsinə baxmayaraq, daxili ölçüləri daha genişdir və

39 900 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 1 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 1 otaq

"Triumf Palace"-ın altında Qeyri-Yaşayış Sahəsi (Obyekt) Satılır. * * Bina: "Triumf Palace ". * Mərtəbə: 1/18. * Ümumi sahə: 40 m². * Sənəd: Müqavilə. * Bütün kommunikasiya xətləri çəkilib. *

310 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq