ev temiri

Binəqədi rayonunda 3 otaqlı Obyekt Satılır, 214 m²

Elan nömrəsi: 771117
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
214 m²
Qiymət
520 000 Azn
2429 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu 8-ci mikrorayon qəsəbəsi Azadlıq Prospekti metrosu
C.xendan kucesi
Ümumi məlumat
Bineqedi rayonu, 8-ci mkr., C.Xendan kucesinde, Grandmartin yaxinliginda yerlesen yeni yasayis binasinda obyekt satilir.18/1, 214kv.m., q/y Cixarisi var. Hal-hazirda 3000 azn. icarededir.Xidmet haqqi 1%.
Aynur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0552203XXXnömrəni göstər

Tarix: 20.04.2026

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 4 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 4 otaq

Yer: Nəsimi rayonu, Məmədcəfər Cəfərov küçəsi Bina: Yeni tikili binanın 1-ci mərtəbəsi Sahə: 1500 m² Obyekt haqqında: • Hal-hazırda fəaliyyət göstərən uşaq bağçasıdır • Tam şəkildə avadanlıqlarla təmin olunub •

3 500 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

TECILI.! Hezi Aslanov m/st yaxinliqinda Nargileye geden yolun ustunde 9 mertebeli binanin altinda ZIRZEMI tipli hal hazirda 900 AZN-e ICAREDE olan kafe satilir obyekt metbex sanuzel kicik ve boyuk zaldan ibaretdir

180 000 Azn
Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 20 otaq

Nəsimi rayonu , Cəfər Cabbarlı m., 20 otaq

Obyekt satılır Bakı şəhəri, Azadlıq prospekti-81 ünvanında yerləşir 544.2 kv.m ümumi sahədən ibarət Qeyri-Yaşayış Çıxarışlıdır 281.2 kv.m əsas və 263 kv.m zirzəmi sahədən ibarət 2.800.000 azn

2 800 000 Azn
Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanovda, Heydər Əliyev prospektindən - Əliyar Əliyev küçəsinə daxil olduqda yolun solunda binanın altında ( 5/1 mərtəbədə ), Obyekt + Ev satılır ( 2-si bir arada. Lakin obyektin giriş qapısı əsas yoldandır , evin