ev temiri

Səbail rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 125 m²

Elan nömrəsi: 770754
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
125 m²
Qiymət
320 000 Azn
2560 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Səbail rayonu Bayıl qəsəbəsi Sahil metrosu
E.yaqubov kucesi
Ümumi məlumat
Bayil qesebesi, Sebail rayon Pasport Qeydiyyat sobesinin yaxinliqi, E.Yaqubiv kucesinde yerlesen yeni yasayis binasinda ela temirli 4 otaqli menzil satilir. 16/7, 125 kv.m., her bir meiset esyasi ile tehciz olunmus metbexi, san.qovsaqi, eyvani, denize mohtesem menzeresi ve Cixarisi var. Xidmet haqqi 1%.
Aynur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0552203XXXnömrəni göstər

Tarix: 13.01.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 1 otaq

Pod Obyekt SATILIR! Zərdabi prospektində Ümumi sahəsi 31 kv.m, Sənəd -ÇIXARIŞ. 2 pəncərəsi var prospektə baxan. Obyektin yerləşdiyi ərazi geniş infrastruktura malikdir. Obyekt yolun kənarında yerləşir

130 000 Azn
Suraxanı rayonu , 3 otaq

Suraxanı rayonu , 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli D massivində QANUNİ 3 OTAQ MƏNZİL SATIŞDADIR! 290 nömrəli məktəbin yanında yerləşir. Leninqrad

110 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA İLƏ MƏNZİL SATILIR! Kristal Abşeronun Memar Əcəmi layihəsində yerləşən geniş və rahat 3 otaqlı mənzil satışdadır. Sahə: 127 m² Otaq sayı: 3 İlkin ödəniş: 91 000 AZN Qalıq məbləğ: 10 il

91 000 Azn
Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

Xətai rayonu , Həzi Aslanov m., 2 otaq

TAM ƏŞYALI. İPOTEKAYA YARARLI. İDEAL TƏKLİF.! Xətai rayonu, Gəncə prospekti, Həzi Aslanov metrosunun tam yaxınlığı, Xətai Park yaşayış kompleksi, yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 76 kvm