ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 45 m²

Elan nömrəsi: 748705
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
45 m²
Qiymət
49 000 Azn
1088 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Əliağa Vahid
Ümumi məlumat
2460-bu kodu dedikdə mənzil haqqında ümumi məlumat sizə bildiriləcək.
Masazır qesebesı Araz marketın arxadında yeni tikili 4-cü mərtəbədə 2 otağa düz 44.7 m² sahəsi olan yeni təmirli mənzil satılır.
Cüzi endirim ola bilər, zatən endirim qiymətinə satılır.
Alqı_satqı natarusda olur.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Zaur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxası, Kristal Abşeron yaşayış kompleksinin inşa etdiyi Park Yasamal layihəsi, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 12-ci

198 400 Azn
Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 3 otaq

Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 3 otaq

Koroğlu və Qara Qarayev metrolarına yaxın məsafədə Ruslan 93 marketin yanında əlverişli və prestijli ərazidə yerləşən 3 otaqlı ipotekaya yararlı mənzil təcili satılır. Mənzilin yaxınlığında məktəb, bağça,

210 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 77

47 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Əhmədli qəs. Premium binada 2 otağa düzəlmə Mənzil Mebellerle birgə satılır. 17 Mərtəbənin 16 cı mərtəbəsi. Sahə= 67 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. İstilik sistemi= Kombidir. İsti döşəmə təchiz olunub. Binada 2