ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 67 m²

Elan nömrəsi: 749638
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
67 m²
Qiymət
216 000 Azn
3223 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Eliyar Eliyev 65
Ümumi məlumat
Sexsi menzilimdi..
..Senet kupca.. Neriman nerimanov metrosuna piyada mesafede 16 mertebeli binain 11 ci mertebesinde
67 Kv 3 otaga duzelme ela temirli menzil satiram.
Qaz su daimidi.
istilik kombidi.
Pol parketdi.
Metlaq olan yerler isti poldu.
Menzeresi tam aciqdi.
4 terefi (Abad) parkdi.
yaxinliginda 3 mekteb var:
(Modern School, 212 sayli ve 45 sayli tam orta mekteb)
Nərimanov rayonu
Qafqaz Mtk
Qiymet Endi
221000 YOX
216000 AZN!!…
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Anar
Bakı şəhəri

Tarix: 24.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 95kv olan 3 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

55 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 95

55 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 6 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 55 kv.m olan super təmirli, əşyasız 2 otaqlı mənzil satılır.Mənzilin təmirində yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə