ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 101 m²

Elan nömrəsi: 690747
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
101 m²
Qiymət
229 000 Azn
2267 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Əliyar Əliyev küç
Ümumi məlumat
Əla Təmirli , Kupçali , İpotekaya Yararli Mənzil Təcili Satilir ! Bina Metroya 10 Dəq. Məsafədə Yerləşir !

N.Nərimanov rayonu , Əliyar Əliyev küç , Kosmos restorani , BTİ-nin yaxinliginda 17 mərtəbəli binanin 4-cü mərtəbəsində , ümumi sahəsi 101 kv təşkil edir , 3 otaglidir (düzəlmə).

Qaz , Su , İşig daimidir.

Binanin Geniş Həyəti , Üşag Oyun Meydançalari , 24/7 Mühafizə Xidməti , Yeralti Parkingi Mövcuddur.
--
Срочно продается отличная трехкомнатная квартира в Наримановском районе, на улице Алиева Алияра, рядом с рестораном Космос и БТИ. Квартира расположена на 4-м этаже 17-этажного здания, общей площадью 101 квадратный метр. В квартире выполнен качественный ремонт.

Постоянное газоснабжение, водоснабжение и электричество.

В здании широкий двор, детские игровые площадки, круглосуточная охрана, подземная парковка.

Расстояние до метро составляет 10 минут пешком.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rashid (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 25.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 5 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 5 otaq

* Yasamalda əla təmirli mənzil satılır * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 5 otaqlı * Mərtəbə : 17\6 * Sahə

410 000 Azn
Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Ağ Şəhər qəs., 3 otaq

AĞ ŞƏHƏR-WHITE CITY! 8 mərtəbəli bininanın 5-ci mərtəbəsində 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin ümumi sahəsi 134 kv.m olan Mənzil təmirsizdir, pod mayak Əla planirovka, mərmər blok, avtodayanacaq , geniş mühafizə