ev temiri

Nərimanov rayonunda 4 otaqlı Yeni tikili Satılır, 154 m²

Elan nömrəsi: 741533
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
154 m²
Qiymət
255 000 Azn
1655 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Əliyar Əliyev küç
Ümumi məlumat
Cixarisli ( Kupcali ) - 4 otaq Podmayak cox tecili satilir. Nerimanovda , kosmos restorani ve bagirov korpusunun yani , 4 otaq ( qanuni ) podmayak menzil satilir. binanin heyeti , yeralti qaraji , qaz + kupca ( cixaris ) var. Bina nerimanovda kohne bti̇ nin yaninda yerlewir. sahesi - 154 kv.m. Xidmet haqqi alici terefden menzilin umumi deyerinin 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sarxan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 21.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi 2 mərtəbə 4 otaq kupca Maşuruddan 50 metir real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq super təmirlidir

80 000 Azn
Nizami rayonu , Koroğlu m., 2 otaq

Nizami rayonu , Koroğlu m., 2 otaq

Koroğlu metrosunun yaxınlığında, Baku City Residence Olimpik yaşayış kompleksində premium mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil birbaşa ev sahibi tərəfindən satışa çıxarılıb,

365 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

ЭКСКЛЮЗИВ! ABU ARENA - НОВОСТРОЙКА С КУПЧЕЙ! ПОДХОДИТ ПОД ИПОТЕКУ ! - Недалеко от метро ГЯНДЖЛИК, в здании "ABU ARENA" - Кол-во ком: 4 - Общая площадь: 155 кв.м. (по Купчей 143.90 кв.м.) - Этаж: 14/10 -

410 000 Azn
Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: İnqlab, Həsən Əliyev küçəsi və Tbilisi prosperkti kəsişməsində yerləşir. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 63 m2 - Mərtəbə: 17/5 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Yeni