ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 96 m²

Elan nömrəsi: 745422
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
96 m²
Qiymət
188 111 Azn
1959 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi İnşaatçılar metrosu
Əsəd Əhmədov küçəsi22 m44
Ümumi məlumat
Eksklüziv təklif.
..
Əla proyekti var.
Qanuni 2_otaq.uğurla 3 ə düzəlib.
Tam təmirli mənzil.
Kupça, texniki pasportu əldədi.
İpotekaya yararlıdi.
Metro Inşaatçılara 5_10_dəq məsafədə (piyada).
BÜTÜN infrastruktur və kommunikasiya 24 saat mühafizə xidməti.
ÇOX TƏCILI SATILIR.
QİYMƏTİ RAZILAŞMAQ OLAR.
ƏTRAFLI MƏLUMAT ÜÇÜN ƏLAQƏ SAXLAYA BILƏRSINIZ
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Polad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 24.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 3 otaq

Bayılın ən prestijli və ən çox tələb olunan yerlərindən birində satış fürsəti! Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Qurban Abbas küçəsində, məhz Bublik şirniyyat mağazasının üstündə yerləşən daş eksperimental layihəli binada

300 000 Azn
Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Ev Nefciler M Nazli Sadliq Sarayinin yani Yeni Tikili binanin mertebe 19 / 7 si 2 otaq Temirli ve Esyali Senet Çixaris qiymet 240.000 azn Endirim olacaq ofis Haqqi 1 % di

240 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

QAZLI, KUPÇALI YENİ TİKİLİDƏ! *Yasamal rayonu, Yeni Yasamal qəsəbəsi, H.Hüseynov küçəsində, tam yaşayışlı, yeni tikilidə 1 otaqdan 2 otaqa düzəlmiş mənzil satilir. Ümumi sahəsi 70 kv.m., 12/10. mərtəbə. Geniş, hündür

176 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 3 otaq