ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 106 m²

Elan nömrəsi: 744759
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
106 m²
Qiymət
330 000 Azn
3113 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Faiq Yusifov Küç
Ümumi məlumat
Di̇gər əmlakçilar, fi̇rmalar və şi̇rkətlər - men cekdiyim şəkilləri ogurlayi̇b öz adindan paylaşan - şərəfsi̇zdi̇r. Nerimanov metrosuna ve METROPARKA yaxin, 15 mertebeli YENI TIKILI binanin 12 ci mertebesinde, 3 otaq sahesi 106 kv, ela temirli ( yawayiw olmayib ) menzil satilir. XIDMET HAQQI ALICI terefden MENZILIN UMUMI DEYERININ 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sarxan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

SUPER TƏKLİF! KUPÇALI QANUNİ 3 OTAQ ƏŞYALI SATILIR! İPOTEKAYA YARARLI! * Sənəd: Çıxarış(Kupça). Mərtəbə: 9/9 Sahə: 80 kv Otaq: 3 QANUNİ Qaz, su və işıq daimidir.Mənzil təmirlidir və Əşyalı satilir.Binanın

179 000 Azn
Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 1 otaq

Suraxanı rayonu , Hövsan qəs., 1 otaq

Satılır – Kupçalı və ipotekaya yararlı mənzil | Hovsan MİDA Hövsan ərazisində yerləşən MİDA 1 Yaşayış Kompleksində tam əşyalı mənzil satılır. • Kateqoriya: Yeni tikili • Mərtəbə: 4 / 7 • Sahə: 38.6 m² • Otaq

98 000 Azn
Səbail rayonu , Bayıl qəs., 4 otaq

Səbail rayonu , Bayıl qəs., 4 otaq

Səhərin mərkəzi Bayraq Meydanı, Dünyagoz Xəstəxanasının yanı Bulvara bir addimliq məsafədə BAYIL MARİN yasayış kompleksi 6/14 mərtəbəsində 4 otaqli ümumi sahəsi 166 kv. mənzil təcili olaraq SİRKƏT QİYMƏTİNDƏN UCUZA

415 000 Azn
Yasamal rayonu , 2 otaq

Yasamal rayonu , 2 otaq

KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI+2 OTAQLI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN UCUZ QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! PARK YASAMAL - 2 ! - Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi - 2 otaq (studio) - 10/16 mərtəbə - 47 kv/m - sənəd -