ev temiri

Nərimanov rayonunda 5 otaqlı Yeni tikili Satılır, 220 m²

Elan nömrəsi: 697057
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
220 m²
Qiymət
650 000 Azn
2954 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Faiq Yusifov küçəsi
Ümumi məlumat
PENTHOUSE DUPLEKS MƏNZİL !!
- Satış: Yeni tikili
- Ünvan: Nərimanov m/s və Metroparkın yanında yerləşir.
- Otaq sayı: 5
- Sahəsi: 220 kv.m.
- Mərtəbə: 17/17
- Qaz: Var
- Sənədi: Çıxarış
- Təsvir: Fərqliliyi və Deluxe yaşamı önəmsəyənlər üçün eksklyuziv təklif !!
5 otaq Penthause Duplex (2 mərtəbəli) mənzil satılır. 80% təmir işləri görülüb.
Şəhərə möhtəşəm ponaraması var. Əlavə olaraq 100 kv.m. möhtəşəm terrace sahəsi var. Qaz su daimidir. Real alıcıyla qiymətdə razılaşmaq olar. Şirkət haqqı 1%.

-- --

ПЕНТХАУС ДУПДЕКС КВАРТИРА !!
- Продажа: Новостройка
- Адрес: Находится рядом с м/с Нариманова и Метропарком.
- Кол-во ком: 5
- Площадь: 220 кв.м.
- Этаж: 17/17
- Газ: Есть
- Документ: Купчая
- Описание: Эксклюзивное предложение для тех, кто ценит изысканность и роскошь !!
Продается 5ти комнатная квартира Пентхаус Дуплекс (2 этажа) с супер панорамой на город. Выполнено 80% ремонтных работ. Дополнительно есть 100 кв.м. большая ТЕРРАСА. Газ вода постоянно. С реальным клиентом можно договориться в цене. Услуги фирмы 1%.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Süsən (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 22.07.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 2ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 95