ev temiri

Suraxanı rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 46 m²

Elan nömrəsi: 744950
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
46 m²
Qiymət
85 000 Azn
1847 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Qaraçuxur qəsəbəsi
Fərman kərimzadə küçəsi18, mənzil21
Ümumi məlumat
Real alıcılara qiymətdə endirim olacaq. Mənzil köhnə tikili 3mərtəbə binanin 3cü mərtəbəsimdə yerləşir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Saleh
Bakı şəhəri

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu N.Rəfiyev kücəsi VAYT TAVR MTK nın inşa etdiyi 18 mərtəbəli binanın 14 cü mərtəbəsində 75 kv m sahəsi olan qanuni 2 otağlı mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Xətai metrosuna 7-8 dəqiqəlik

283 000 Azn
Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , M.Ə.Rəsulzadə qəs., 4 otaq

3 mərtəbəli, əlavə podvalı, mansardı vardır. Həyətdə əlavə olaraq qaraj və üstündə 1 otaqlı bisetka vardır.

1 300 000 Azn
Sabunçu rayonu , Nardaran qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Nardaran qəs., 2 otaq

• Mirza Broker : "Sea Breeze"-də təcili satış və sərfəli alış üçün zəng edin. PARK RESİDENCES - 4 ! Mənzil haqqında məlumat: * Mərtəbə: 5/9. * Otaq Sayı: 2. * Sahə: 92 kv.m. Satış bizim

215 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 4 otaq

Təcili ! Satilir ! Yeni Tikili 4 otaqli mənzil, Aşıq Əli küçəsində, " Odlar Yurdu " universiteti və " Gənclik " metrosu yaxinliğinda. Mərtəbə: 12/11. Ümumi sahəsi: 181 kv.m. Əla təmirli.Sanitar

440 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

48.000 MİN .Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı.Rəsmi iş və