ev temiri

Gəncə şəhərində 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 136 m²

Elan nömrəsi: 634534
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
136 m²
Qiymət
168 000 Azn
1235 Azn/m²
Ünvan:
Gəncə şəhəri
Gəncə şəhəri, Nizami Gəncəvi prospekti, Çalmalı Mtk
Ümumi məlumat
Gəncədə "Çalmalı MTK" yaşayış binasının 10-cu mərtəbəsində, yaşayış sahəsi 136 kv metr olan mənzil satılır. Mənzil 1 qonaq otağı, 2 yataq otağı, 1 mətbəx, 2 hamam/tualet və holldan ibarətdir. Mənzil tam təmirlidir. 2 ədəd qarajı var. Mənzildə otaq qapıları və mətbəx mebeli qiyməti yüksək və keyfiyyətlidir.

Əlavə qeyd: İşlədiyim ərazidə mobil şəbəkə zəif olduğu üçün, elanda yerləşdirdiyim nömrəyə əgər zəng getməsə, zəhmət olmasa həmin nömrənin whatsapp-ına yazın və yaxud da zəng edin.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Elnur
Gəncə şəhəri

Tarix: 02.12.2023

servis.az

Yeni tikili elanları

Gəncə ş., Yeni tikili , 3 otaq

Gəncə ş., Yeni tikili , 3 otaq

Gəncə şəhərinin mərkəzində Gəncə Filarmoniyasının yanında Cavadxan küçəsində (keçmiş Sabir küçəsi) 5 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsində 3 otaqlı (2-dən 3-ə düzəlmə) tam təmirli, tam əşyalı mənzil satılır. Təmirdən

99 000 Azn