ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 63 m²

Elan nömrəsi: 721370
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
63 m²
Qiymət
139 000 Azn
2206 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Gənclik metrosu
Hesen Eliyev kuc.27
Ümumi məlumat
Genclik M.ASAN Xidmetin yaxinliginda 1 otaq -2 otaga duzele bilen 16/6 sahesi 63 kv.m.olan Podmayak menzil satilir.Butun infrastrukturlar yaxinliqda yerlesir.Menzilin Senedi Muqaviledir.Menzilin Qiymeti 139000 manat.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aydin (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 09.11.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Bütün dənizə möhtəşəm mənzərəli mənzil! Crescent Malldan Bayraq meydanına kimi möhtəşəm dəniz və şəhər mənzərəsini qaçırmayın! Şəhərin mərkəzi və elit yerlərindən olan Qutqaşınlı küçəsində, Nərimanov heykəlinin

670 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! MİDA YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - Yasamal rayonu, 3 saylı Asan Xidmət və Zefir Mall-ın yaxınlığı - 3 otaq(qanuni) -

218 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 1 otaq

HAZIR 4% KİRAYƏ MƏNZİL!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7ci mərtəbəsində ümumi

66 000 Azn
Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

Səbail rayonu , Badamdar qəs., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Badamdar, Caspian Hospitalın yanında yerləşir. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 98 m2 - Mərtəbə: 13/11 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Şəxsi istifadə üçün keyfiyyətli