ev temiri

Sumqayıt şəhərində 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 64 m²

Elan nömrəsi: 785590
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
64 m²
Qiymət
112 000 Azn
1750 Azn/m²
Ünvan:
Sumqayıt şəhəri
Heyder Əliyev prospekti 11/38
Ümumi məlumat
Sumqayitda merkezde, Heyder Əliyev prospektinde 2 otaqli temirli menzil satilir. Qaz, su, isiq daimidi. Istilik sistemi kombi. Metbexi ayridi. Esyali. Senedi Kupca. 12 mertebeli binanin 7 ci mertebesi. 64 kv.m. Ipotekaya yararlidi.
Arzu
Sumqayıt şəhəri
0508662XXXnömrəni göstər

Tarix: 31.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Sumqayıt, Bağça Şəhər Yaşayış Kompleksində 2 OTAQLI Studio mənzil çıxarılır. 7 mərtəbəli binanın 2-cı mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 45 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz daimidir. İstilik

45 500 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 4 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 4 otaq

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR: Sumqayıt Bulvar küçəsi Mirvari residence yerləşən yeni tikili 9 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində ümumi sahəsi 143 kv olan, 4 otaq tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə

72 500 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

HAZIR İPOTEKADA OLAN MƏNZİL SATILIR: Sumqayıt Bəyaz MTK -da da 14 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsində ümumi sahəsi 66kv olan, 2 otaq studio tam təmirli və ƏŞYALI mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik

40 000 Azn
Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

Sumqayıt ş., Yeni tikili , 2 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! 450 MANAT AYLIQ! Sumqayıt şəhər, Bağça şəhər yaşayış komleksində 2 OTAQ STUDİO mənzil satışa çıxarılır. 14 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi 57 kv/m-dir. İşıq, Su, Qaz