ev temiri

Suraxanı rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 668611
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
70 m²
Qiymət
23 500 Azn
335 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Suraxanı rayonu Hövsan qəsəbəsi
Hövsan q D mastivi
Ümumi məlumat
Villa Construction MMC sizlərəHövsan qəsəbəsində nəğd və ya hissəli ödənişlə evlərin tikintisini təklif edir . Tikinti aparılıan ərazılər Dövlət tikinti lahiyələrinə əsasən lahiləndirildikdən sonra həyata keçrilir . Yalnız xüsusi mülkiyyət təyinatli torpaqlarda tikintilər aparılır.Kupçalıdır ( çıxarış ). Evlər sizə tikiti başladığdan 6 ay sonra təhvil veriləcək .Təklif olunan tikintilər tikinti normativlərinə uyğun olaraq tikilib təhvil verilir . Şəkli qeyd olunan ev nümunə üçündür . Siz belə evi sifariş etmək üçün ümumi 57700 azn nəğd məbləğ ödəyib sahib ola bilərsiz . Hissəli ödənişlə isə siz ilkin mərhələdə 26600 azn ödəyib qalığ isə aylığ olmağla ödənilə bilər . Bütün bu proseslər rəsmi Nataryal olmağla həyata keçrilir . Daha ətraflı məlumat üçün Sema x əlaqə saxlayın .
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sema (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 27.07.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Məhəmmədli qəs., 2 otaq

Daxili kreditlə satilir. İlkin ödəniş ümumi məbləğin 40%. Abşeron rayonu. Məhəmmədi qəs. məktəbə yaxin, yolu asfalt, 1.5 sot torpaq sahəsində, 8 daş kürsüdə inşa olmuş, fundamentli, qoşa daşla tikilimiş , əla təmirli 2

68 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Ev Masazırda 20yanvar metrosuna 30dəq məsafədə yerləşir, 535, 515 nömrəli avtobuslar evdən 5dəqiqəlik məsafədən keçir. Ev təmirsizdir, radnoy 3otaq etmək olar. Hər otağa pəncərə açılır.Kupça var. Təcili satıram, real