Nəsimi rayonu , 28 May m., 2 otaq
Tibb Univerisitetinin yaxınlığında 18 mərtəbəli binanın 15 ci mərtəbəsində 91 kv m sahəsi olan qanuni 2 otağlı əşyalı mənzil satılır. Mənzil yelcəkəndir (SKVAZNOY) Mənzilin Cıxarışı (KUPCASI) var. Bina 1 saylı Asan
265 000 Azn Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq
TƏCİLİ SATILIR! 36.000 MANAT İLKİN ÖDƏNİŞ! Rəsmi gəlir və ya VÖEN!
Dərnəgül, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış Kompleksində 2 otaq studio mənzil satılır. Ümumi sahəsi 51.4 kv/m-dir. 16 mərtəbəli binanın 9-cu
36 000 Azn Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq
Xətai Rayon Polis Şöbəsinin tam arxasında, infrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə təcili mənzil satışa təklif olunur! Mənzil bütün mebelləri ilə birlikdə satılır — dərhal köçüb yaşamaq və ya yüksək qiymətə kirayə
218 000 Azn Nəsimi rayonu , 3 otaq
Yasamal rayonu Həsən bəy Zərdabi küç.20 yanvar metrosunun yaxınlığında Melissa parkda 3 ot 96.5 kvm 10/20 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil təcili satılır Qiyməti 350000 azn ofis 1%
350 000 Azn Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq
yeni təmirlidi.Yalnız otaq qapıları və laminat qalıb.2sanitar qovşağı var.1ədəd çamaşırxana var.Mənzərəli və işıqlıdı.Balkonu var.Tam boy pəncərələrdi bütün otaqlarda.Dizaynr tərəfindən remont olub.lahiyə veriləcək
448 000 Azn Xətai rayonu , Xətai m., 4 otaq
Xətai metrosu – Xocalı prospekti, Xocalı Parkının yanı
Premium Yaşayış Kompleksi
Premium yaşayış kompleksində təmirsiz 4 otaqlı mənzil satılır.
Ümumi sahə: 185 kv.m
Mərtəbə: 24/8
Otaq sayı: 4
3 ədəd sürətli
465 000 Azn Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq
QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR !
MİDA YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ !
- Yasamal rayonu, 3 saylı Asan Xidmət və Zefir Mall-ın yaxınlığı
- 3 otaq(qanuni)
-
218 000 Azn Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq
Yasamal rayonunun prestijli nöqtəsində — Abbas Mirzə Şərifzadə küçəsində yerləşən modern yeni tikili binada PODMAYAK mənzil satışda!
İnşaatçılar metrosuna yaxın məsafədə yerləşən bina rahat yaşayış üçün ideal seçimdir
247 000 Azn Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq
HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 82 m² olan
93 000 Azn Nizami rayonu , Qara Qarayev m., 2 otaq
İDEAL TƏKLİF ! TAM TƏMİRLİ !
Bakı ş, Nizami r., Karayev City Qapalı Yaşayış Kompleksində yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 81 kv olan, QANUNİ 2 otaqlı mənzil TƏCİLİ satılır !
235 000 Azn Binəqədi rayonu , 8-ci mikrorayon qəs., 5 otaq
TƏCİLİ SATİLİR.
İPOTEKAYA YARARLİ.
8 mkr AZDALİQ METRO ST DÜZ YANİ.
9 mərtəbəli binanin 9cu mərtəbəsi, orta blok qanuni 5 otaqli.
Binanin yerləşdiyi yer yüksek infrastruktora malikdir, komfort yaşamaq üçün her bir
265 000 Azn Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq
Binəqədi rayonu 7 cı mikrorayon Dərnəgül metrosunun 10 dəq. məsafəsində UNİON Park yaşayış kompleksində 3 ot 60 kvm 12/19 də təmirli kupçalı qismən əşyalı mənzil satılır.Bina hər gün xadimələr tərəfindən təmizlənir və
195 000 Azn