ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 70 m²

Elan nömrəsi: 744952
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
70 m²
Qiymət
85 000 Azn
1214 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
istiqlaliyyət
Ümumi məlumat
2419-bu kodu dedikdə mənzil haqqında ümumi məlumat sizə bildiriləcək. Masazır q yeni tikilidə 8 mərtəbənin 6 cı mərtəbəsində 2 otaq 72 m² sahəsi olan yeni təmirli mənzil satılır.Əşyalarla mümkündü.Lift.Qaz.Kombi istilik sistemi.Eyvan.Yelçəkən və s. Avtobus dayanacağı binanın qarşısında.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Zaur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 19.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 2 otaq

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA. TƏCİLİ SATILIR.! Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxası, Kristal Abşeron yaşayış kompleksinin inşa etdiyi Park Yasamal layihəsi, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 12-ci

198 400 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 2 otaq

HAZIR 4%-Lİ İPOTEKA.! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR.! Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsində Saray Petrolla üz bə üz inşa edilmiş 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 11-ci mərtəbəsində mənzil satılır. Ümumi sahəsi-75

31 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 4 otaq

MÖHTƏŞƏM MƏNZİL ! ƏLA QİYMƏT! Bakı ş, Xətai r., Neapol dairəsinin yaxınlığında yerləşən yeni tikili 13 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 136 kv olan, 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, TAM TƏMİRLİ

280 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA!. Binəqədi rayonu, Cəfər Xandan küçəsi, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town Yaşayış Kompleksində yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 95