ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 127 m²

Elan nömrəsi: 727798
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
127 m²
Qiymət
310 000 Azn
2440 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu
Kamil Balakişiyev Küçəsi
Ümumi məlumat
Həm Qara Qarayev metrosuna həm də Neftçilər metrosuna yaxın ərazidə Kamil Balakişiyev küçəsində yeni tikili 16 mərtəbə binanın 9 cu mərtəbəsi. 127 kv qanuni 3 otaq. Təmirli. Mənzilin 2 sanitar qovşağı var . İstilik kombi. Qaz, su, işıq fasiləsiz. Qiymət 310 000 azn . Endirim olacaq. XİDMƏT HAQQI 1 %
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Emzar (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 3 otaq

Nəsimi rayonu Memar Əcəmi metrosuna yaxın Cavadxan küç.Bioloji Təbabət klinikasının yanı 3 ot 125 kvm 8/11 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil satılır.Yaxınlığında 4 məktəb var. Qiyməti 295000 azn ofis 1%

295 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 1 otaq

Nəsimi rayonu Nəsimi Rezidensdə 28 may metrosunun 2 ci çıxışı ilə üzbəüz 1 ot 41 kvm 7/16 da pod mayak mənzil satılır.Bina hələ təhvil verilməyib, amma yaşayış var.Qiyməti 160000 azn ofis 1%

160 000 Azn
Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Dərnəgül m., 2 otaq

ƏLA TƏKLİF! TƏCİLİ SATILIR! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. WEST TOWN YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ 2 otaq studio mənzil satışdadır. Dərnəgül metrosuna 2 dəqiqə məsafədə yerləşir. Ümumi

38 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 6 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 55 kv.m olan super təmirli, əşyasız 2 otaqlı mənzil satılır.Mənzilin təmirində yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə