ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Həyət evi Satılır, 56 m²

Elan nömrəsi: 748418
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
56 m²
Qiymət
55 000 Azn
982 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazir qesebesi
Ümumi məlumat
Masazir qesebesinde yerleşir 569nömrəli marşurut evin yaxınlıqından keçir
Mektebe bagcaya. Boyuk marketlere yaxindir
2otaqlı super təmir tam əşyalı istilik sistemi kombi ehtiyyat su çəni su nasosu pitminutka otaqlara keçid dəhliz vasitəsi ilə pəncərələr dəmir barmaqlıqlar ilə mühafizə olunub yerdən 5daş kürsülüdür padvalı damı genişdir mətbəx mebeli mərmər bahalı mebellər bahalı qapılar bahalı kombi radiyatırlar evdə nə görürsüzsə evdə qalacaq sənədlər hamsı qaydasındadır fərdi yaşayışdır konalzasiya sistemi var illərin evidir oturuşmuş evdir qoşa daşdır öz şəxsi əşyalarımızı götürüb çıxacayiq qiymət real alıcıya endirim olunacaq
Ofis haqqi 1%
Etrafli melumat ucun elaqe saxlaya bilersiniz
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Sadiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 15.04.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 2 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Savalan yaşayiş massivi, Onur marketə yaxın ərazidə, 1.3 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş, 2 otaqlı, ümumi tikili sahəsi 55 kv/m olan Natamam təmirli Həyət Evi Satılır. Ev yerdən

41 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 4 otaq

Biləcəri qəs Neftçilər binasının yax 5 mərtəbəli binanın 5 ci mertebesinde qanuni 4 otaqli mənzil satılır. Qiymət 107000 Azn

106 999 Azn
Binəqədi rayonu , Sulutəpə qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Sulutəpə qəs., 4 otaq