ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 51 m²

Elan nömrəsi: 700106
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
51 m²
Qiymət
66 000 Azn
1294 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır qəsəbəsi Qurtulu 93 kompleksi
Ümumi məlumat
Masazır qəsəbəsi Qurtulu 93 kompleksində 51kv sahəsi olan mənzil satılır. Mənzil 6/2-ci mərtəbədə yerləşir, 2 otaqa düzəldilib. Binada su, işıq, istilik sistemi var, kupça veriləcək. Qiymət: 66000azn. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCILAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Mais (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 04.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

Nizami rayonu , 8-ci kilometr qəs., 2 otaq

kupçalı, yaxşı təmirli, hər cür şəraitli, əla infrastrukturlu, metroya çox yaxın, qismən əşyalı, ipotekaya yaralı

175 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 5 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 5 otaq

Xətai metro stansiyasına 3 dəqiqəlik piyada məsafədə. İbiz otelinə 200 metr, 55 nömrəli məktəblə üz-bə-üz. Ətrafda coxlu sayda ictimai iaşə obyektləri və dükanlar, Bravo və Bazarstore daxil olmaqla. Ev əşyalı və əşyasız

470 000 Azn
Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonu , 3 otaq

Nərimanov rayonunda ideal fürsət! 91 kv.m podmayak, bölgüsüz mənzil satışdadır. Bu qiymətə bu ərazidə belə təklif demək olar ki, yoxdur! Mənzili tam zövqünüzə uyğun şəkildə dizayn edib, istədiyiniz üslubda yüksək

236 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonunda yerləşən yeni tikili binada 16 mərtəbəli binanın 16-cı mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 63 m² olan 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzil tam təmirlidir və təmir zamanı ən keyfiyyətli materiallardan