ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 42 m²

Elan nömrəsi: 700312
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
42 m²
Qiymət
73 800 Azn
1757 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır, Yeni Bakı yaşayış kompleksi bina 15
Ümumi məlumat
Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi QAZLI VƏ KUPÇALI 8 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 42.3 kv/metr olan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır. Mənzilin həyətə baxan açıq balkonu var. (N2617). Əşyalar mənzildə qalcaq. Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur. Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCILAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Qasim (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 05.08.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

Nəsimi rayonu , Memar Əcəmi m., 2 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: İnqlab, Həsən Əliyev küçəsi və Tbilisi prosperkti kəsişməsində yerləşir. - Otaq sayı: 2 - Sahəsi: 63 m2 - Mərtəbə: 17/5 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Yeni

250 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

42.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı

42 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

HAZIR 4% İPOTEKA! ÖTÜRMƏ AKTİV! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun çıxışında yerləşən West Town yaşayış kompleksində yeni tikili 15 mərtəbəli binanın 13-cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 65 m² olan 2