ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 86 m²

Elan nömrəsi: 747073
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
86 m²
Qiymət
115 000 Azn
1337 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazır, Yeni Bakı yaşayış kompleksi, bina 15
Ümumi məlumat
Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı yaşayış kompleksi QAZLI VƏ KUPÇALI 7 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 86.3 kv/metr olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır. (N3116). Binada bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddur. Yaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşir. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir. Abşeron ərazisində yerləşən elanlarımıza yutubda "EMLAKCILAR" kanalına abunə olaraq izləyə bilərsiniz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Qasim (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 05.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Mənzil, Xırdalan şəhəri "Abşeron" Gənclər şəhərciyi blok 54- də yerləşir, evin sahibiyəm. Məktəb, bağça, xəstəxana, DOST Mərkəzi, "ARAZ", "ŞANS, "OBA", "AL" marketlərə, qadın

82 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Sexsi evimdir.her bir seraiti var.tam esya qalacaq.qiymetde razilasmaq olar

85 000 Azn
Nəsimi rayonu , 3 otaq

Nəsimi rayonu , 3 otaq

Yasamal rayonu Həsən bəy Zərdabi küç.20 yanvar metrosunun yaxınlığında Melissa parkda 3 ot 96.5 kvm 10/20 də təmirli əşyalı kupçalı mənzil təcili satılır Qiyməti 350000 azn ofis 1%

350 000 Azn
Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Əhmədli qəs. Premium binada Lüks Təmir 3 otaqlı Mənzil Mebellerle birgə satılır. Sənəd= Kupça. 15 Mərtəbənin 8 ci mərtəbəsi. Sahə=91 kv. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. İstilik sistemi= Kombidir. İsti döşəmə təchiz