ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 666721
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
65 m²
Qiymət
62 000 Azn
953 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi
Masazirda Cantəpə ərazisi
Ümumi məlumat
Masazır, Cantəpə ərazisi
Marşrut yolunun üstü
Qanuni 3 otaq, 65 kv.m
Bütün ev isti döşəməlidir
Kombisi var, yeni təmirdən çıxıb
Mərtəbə:3/2
62.000 AZN
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Elşən (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 26.03.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 3 otaq

QANUNİ 3 OTAQLI+KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI+TƏMİRLİ+ƏŞYALI MƏNZİL DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ TƏCİLİ SATILIR ! MİDA YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ ! - Yasamal rayonu, 3 saylı Asan Xidmət və Zefir Mall-ın yaxınlığı - 3 otaq(qanuni) -

218 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 2 otaq

Biləcəri qəsəbəsində yerləşən Greenville Residence yaşayış kompleksində 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində, ümumi sahəsi 90.8 m² olan 2 otaqlı (studio mətbəx) təmirsiz mənzil satılır. Mənzildə 1 sanuzel mövcuddur.

160 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 2 otaq

Yasamal Rayonu Yeni Yasamal Qesebesinde Esed Ehmedov Kucesinde 77 nomreli avtobus xettinin sonuncu deynacaginda yeni Insa Olunmus hundur mertebeli binanin 9 cu mertebesinde umumi sahesi 50 kv olan 2 otaga duzelme tam

130 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

46.000 İLKİN ÖDƏNİŞ! 1900 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! Dərnəgül metrosuna yaxın, Cəfər Xəndan küç., West Town Yaşayış kompleksində QANUNI 3 OTAQ mənzil çıxarılır. 16 mərtəbəli binanın 2-ci