ev temiri

Sabunçu rayonunda 4 otaqlı Həyət evi Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 744154
Əmlakın növü
Otaq sayı
4
Sahə
140 m²
Qiymət
110 000 Azn
785 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, 293 saylı orta məktəbin arxa keçəsində, 197 nömrəli marşrut xəttindən 70 metr aralı məsafədə, 4 sot torpaq sahəsinin üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 140 kv/metr olan, 4 otaqlı Həyət Evi Satılır. Həyətin giriş hissəsi tamet daşlarla döşənilib. Evin yan hissəsində əkin sahəsi nəzərdə tutulub. Həyətində sanitar qovşağı var. Yerdən 9 daş kürsülüdür, boy zirzəmisi var. Ev: Dəhliz, qonaq otaqı, 3 yataq otaqı, mətbəx və sanitar qovşağından ibarətdit. Kombi xəttləri çəkilib. Qaz, Su, İşıq xəttləri var və daimidir. Sənəd: Paket Kupça (Evində Torpağında Çıxarışı var). Qiymət: 110.000 Azn. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar
Elanın nömrəsi: V-00309
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Murad (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 13.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 2 otaq

ÇOOOX TƏCİLİ ESKİZ LAYİHƏ QAZ SU İŞIQ ADA KEÇİRİLİR MASAZIR TAM MƏRKƏZDƏ Masazır qəsəbəsi tam mərkəzdə Həyət evi satılır 2 otaqlı ev hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq kanalizasiya sistemi daimidir

55 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde merkezde- yol qırağında məktəbin yanında yerlesen. Ev Çox prestijli yerdə yerləşir- 60 kvm 2 otaqli heyet evi Satilir. Ev kursulu ve qosa dasla tikilib. Istilik sistemi kombidir. Su,