ev temiri

Sabunçu rayonunda 6 otaqlı Həyət evi Satılır, 180 m²

Elan nömrəsi: 665692
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
180 m²
Qiymət
100 000 Azn
555 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Maştağa qəsəbəsi
Maştağa qəsəbəsində, Xanlar yaşayış massivində, əsas yoldan 200 metr aralıqda
Ümumi məlumat
Maştağa qəsəbəsində, XANLAR yaşayış massivində, əsas yoldan 200 metr aralıqda 2.2 sotda 2 mərtəbəli 6 otaqlı həyət evi satılır. Ev tam təmirlidir. Sahəsi 180 kv-dır. Ev 2 qonaq , 2 yataq , 2 uşaq yataq otağı, 2 kuxna, 2 hamam, 2 sanuzel və 2 dəhlizdən ibarətdir. Həyətə maşın daxil olur və tamet döşənibdir. Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd- 1991 -ci ilin İCRA sənədi. Qiymət 100.000 azn
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Zabrat 1, Kərpic zavod – Parniklər ərazisində, sakit məhəllədə yerləşən həyət evi satılır. Obyektli, 2 sot torpaq daxilində, kürsülü, ümumi sahəsi 100 kv.m, 3 otaq. Evin planlaşdırılması rahatdır: geniş zal, 2 yataq

106 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 4 otaq

Salam əleykum. Güclü Zəlzələlər Görmüş Möhkəm və Dayaniqli Arxitekturnu Binadan Mənzil Almaq İstəyənlər Fürsəti Qaçırmayın Nizami metrosuna ayaqla 2 dəq, Arxitektur binada 7/6-ci mərtəbəsində yerləşən, yelçəkən 200kv

498 000 Azn
Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Biləcəri qəs., 5 otaq

Super təmirli ev Biləcəri yola yaxın 2 mərtəbəli, 2, 5 sotun içərisində, 190 kv/m FUL REMONT, qoşa daşla tikilmiş, navesli, 5 otaqlı, 1 holl, tam təmirli həyət evi satışdadır . Ev Biləcəri qəsəbəsi tam Ağ saray şadlıq