ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 136 m²

Elan nömrəsi: 791270
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
136 m²
Qiymət
365 000 Azn
2683 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Montin qəsəbəsi Nəriman Nərimanov metrosu
Mayakovskiy 7
Ümumi məlumat
Heydər Əliyev Mərkəzinin və Nrimanov metrosunun yaxınlıgında yerləsən Luxe Home Premium Yasayıs Kompleksinə məxsus 14 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləsən 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin umumi sah. 136, 4 kv. m., tavanların hundurluyu 3, 30 m. təskil edir. Kondisionerlirin xarici blokları ucun xususi servis eyvanı, alman istehsalı olan pəncərə sistemləri, turkiyə istehsalı olan luks seyf qapısı, fasiləsiz su təchizatı, rəqəmsal TV , suriətli fiber optik interrnet və telefon, həmcinin IP dommofon sistemləri movcuddur. 2 ədəd muasir və surətli lift, mərkəzəsdirilmis yagın əleyhinə sistem, 24 saat muhafizə olunan genis və qapalı həyət, usaqlar ucun oyun meydancası, iki mərtəbəli yeraltı avtodayanacaq, yuksəksıxlıqlı termoizolyasiyalı və keramik plitələrlə, o cumlədən premium boya ilə uzlənmis muasir fasad. Sənədi muqavilədir. Bina tam istifadəyə verilmisdir.Bina "Landau" mektəbin yanında yerləsir.
Elcin
Bakı şəhəri
0502212XXXnömrəni göstər

Tarix: 20.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 3 otaq

Xətai Rayon Polis Şöbəsinin tam arxasında, infrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə təcili mənzil satışa təklif olunur! Mənzil bütün mebelləri ilə birlikdə satılır — dərhal köçüb yaşamaq və ya yüksək qiymətə kirayə

218 000 Azn
Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq

Nəsimi rayonu , 28 May m., 3 otaq