ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Obyekt Satılır, 200 m²

Elan nömrəsi: 752079
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
200 m²
Qiymət
30 000 000 Azn
150000 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Mehdiabad qəsəbəsi
Mehdiabad Qesebesi
Ümumi məlumat
VASITECIYEM XIDMET HAQQI 5%TESKIL EDIR.
Zehmet olmasa diqqetle oxuyun.Satilan obyekt deyil.Icindeki sirniyyat biznesidi.Sekillerde gorduyunuz butun avadanliqlar qiymete aiddir.Obyektin icare haqqi 1800manatdi.Tam yol kenarinda yerlewir obyekt.Obyektde qazda var.Telefonda deqiq unvan deyilmir.Saat 10dan 22-00a qeder zeng etmek olar.Watcap aktivdir.
Baki seherinde obyekt ve ofiserin alqi-satqisi, icaresi ile elaqeli muraciet ede bilersiz.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 09.05.2025

servis.az

Obyekt / Ofis elanları

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

Nizami rayonu , Xalqlar Dostluğu m., 7 otaq

COX TECILI! EMLAKIN YATIRILMASI UCUN IDEAL VARIANT! Neftciler m/s-dan 300 metr mesafede, M. Gencevi kucesi, "BAKCELL Arena" yaninda, yeni tikili binada umumi sahesi 1 000 kv m olan OBYEKT satilir. Hal-hazirda

900 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 7 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 7 otaq

Y.Günəşli qəsəbəsində yola yaxın ərazidə binanın 1 ci mərtəbəsində 339 kv.m lik abyekt satılır. Abyekt uzun müddət market idman zalı sex və başqa biznes fəaliyyəti kimi fəaliyyət göstərib. Hündür tavanı olan abyektin 2

530 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 1 otaq

Sabuncu r-n., Bakixanov qes., el veriwli mekanda, sahesi 44 kv.m. ela temirli obyekt satilir. Senedi-qeyri yawayiw. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir. В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова в престижном месте, площадью