ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 140 m²

Elan nömrəsi: 786249
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
140 m²
Qiymət
165 000 Azn
1178 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu
Mehemedi Xezer Baglari yasays kom 10mertebe 2ci mertebesi
Ümumi məlumat
Sexsi evimdi icinde qalir mebeller tecili satilir real alici yigsin
Hec kes
Bakı şəhəri
0514030XXXnömrəni göstər

Tarix: 05.04.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli qəs., 2 otaq

Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Seyid Əzim Şirvani küçəsi , Xalqlar Dostluğu metrosunun yaxınlığında, Sərhədçi İdman Kompleksinin arxasında yerləşən RN MTK yaşayış kompleksində əla təmirli mənzil satışa təqdim olunur. 17

240 000 Azn
Abşeron rayonu , Saray qəs., 5 otaq

Abşeron rayonu , Saray qəs., 5 otaq

376 MANAT AYLIQ! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİV! Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi, Saray MTK yaşayış kompleksində 2 otaq studio tipli mənzil satışa çıxarılır. Mənzil yeni tikili 14 mərtəbəli binanın

39 500 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 4 otaq

Masazır qəsəbəsi 2 mərtəbə 4 otaq kupca Maşuruddan 50 metir real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq super təmirlidir

80 000 Azn
Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

Nərimanov rayonu , Gənclik m., 2 otaq

*Nərimanov rayonu ərazisində yeni tikili binada mənzil satışa təqdim olunur.* Mənzil *16 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində* yerləşir. Ümumi sahəsi *61 m²*-dir. Mənzil *2 otaqdan* ibarətdir və rahat

250 000 Azn
Yasamal rayonu , Nizami m., 3 otaq

Yasamal rayonu , Nizami m., 3 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: Caspian Plazanın yanı, Nizami m/s yaxındır. - Otaq sayı: 3 - Sahəsi: 90 m2 - Mərtəbə: 16/11 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Qanuni 3 otaqdır. Modern üslubda əla