ev temiri

Abşeron rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 71 m²

Elan nömrəsi: 690031
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
71 m²
Qiymət
12 500 Azn
176 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Saray qəsəbəsi
Mehemmed Esedov kucesi
Ümumi məlumat
Saray qesebesinde 14 mertebeli binanin 10cu mertebesinde 2 otaq temirli ev satilir.ev 4 faizli ipotekadadi.ilkin odenis 12500 ayliq 460 manat 24 ili qalib.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Vusal
Bakı şəhəri

Tarix: 22.06.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Nərimanov rayonu , Nəriman Nərimanov m., 3 otaq

Metro N.Nərimanov, Metro park ticarət mərkəzinin yaxınlığında yerləşən 15 mərtəbəli teni tikili binanın 8-ci mərtəbəsində Ümumi sahəsi 143 kv.m olan 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil təmirsizdir, pod mayak. Binanın

370 000 Azn
Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

Yasamal rayonu , Yeni Yasamal qəs., 4 otaq

* Yeni Yasamalda əla təmirli mənzil satışı * * Zəng edin, baxış üçün razılaşaq * * Sənədləşmə prosesi tam qanuni və şəffaf şəkildə aparılır * * Binanın tipi : yeni tikili * Otaq Sayı : 4 otaqlı (3 otaqdan 4 otaqa

305 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 3 otaq

ƏIA FÜRSƏT!50000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 3

50 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

KUPCALI.Masazirda Qurtuluw 93 yawayiw kompleksinde tam merkezde butun infrastruktura yaxin parka baxan 6 mertebeli binanin 6ci mertebesinde sahesi 65kv olan 3 otaqa duzeldilmiw menzil satilir.istilik sistemi merkezidir,