ev temiri

Yasamal rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 73 m²

Elan nömrəsi: 790216
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
73 m²
Qiymət
223 417 Azn
3060 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsi
Müstəqillik küçəsi, Park Yasamal
Ümumi məlumat
HAZIR DAXİLİ İPOTEKA..!! TƏCİLİ SATILIR….!!
Bakı ş., Yasamal r., Yeni Yasamal qəsəbəsi, ZEFİR MALL-ın yaxınlığında, Müstəqillik küçəsində ərazinin ən tanınmış binası olan Kristalın inşa etdiyi "Park Yasamal" layihəsində, yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 73 kv olan, 3 otaq STUDİO TİPLİ mənzil təcili satılır !! Qaz, su, işıq daimidir. İstilik sistemi kombi ilə təchiz olunub. Dəhliz və hamam otağı isti poldur. Bina ÇIXARIŞLIDIR. Mənzilin sənədi müqavilədir. Yaxın zamanda çıxarış veriləcək. Bütün otaqların pəncərəsi vitrajdır. Qonaq otağı və yataq otağından eyvana çıxış var. Ev çox işıqlıdır və premium səviyyədə, tam təmir olunub. Kompleksin ərazisində uşaq oyun meydançası, söhbətgahlar, yeraltı parking və s. var. Binanın 7/24 canlı və kamera müşahidəsi ilə mühafizəsi sizin təhlükəsizliyinizə ünvanlanmışdır. . İlkin ödəniş 67 000 AZN, bu günə qalan qalıq borc 156 417 AZN-dir. İPOTEKA İLƏ : 5 il (3480 AZN), 10 il (2245 AZN), 15 il (1980 AZN), 20 il (1833 AZN) ödəməklə bu mənzilə sahib ola bilərsiniz. Sənədləşmə xərci ilkin ödənişə aid deyil!
NAĞD QİYMƏT 223 417 AZN-dir.
Ətraflı məlumat və mənzilə yerində baxış keçirmək üçün əlaqə saxlayın.
Roya xanim (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0772200XXXnömrəni göstər

Tarix: 11.05.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 2 otaq

Hazır İPOTEKA mənzil Vatsap aktivdir Binəqədi rayonu, 7-ci mikrorayon, Dərnəgül metrosu Cəfər Xəndan küçəsində "West Town"-da yerləşən yeni tikili 14 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində sahəsi 70 kv olan,