ev temiri

Binəqədi rayonunda 6 otaqlı Villa Satılır, 180 m²

Elan nömrəsi: 741244
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
180 m²
Qiymət
163 000 Azn
905 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Binəqədi rayonu Biləcəri qəsəbəsi Avtovağzal metrosu
Natavan kupc 55
Ümumi məlumat
163000 Kupcalı ipotekaya yararlı Biləcəri Dəmiryol xəstəxanasına yanı yaxın yola yaxın 4 sotda 6 otaq əlvə hətdə 2 otaq va əşyaları ilə birgə təcli satlır qiymətdə razılaşmaq olar isdənlən vaxt baxmaq olar ciraq əmlak kanalına abunə olun bütün vidyalar sizə catsın əgər sizlərin də satışda həyət evi bina evi navastroya satmaq yə ya almaq isdəirsnzə bizə mürcyət edə bilərsiniz hər cür köməklik göstərməyə hazırıq başqa hər bir qiymətə evlər var isdənlən vaxt əlaqə saxlayın
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Amir (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 18.02.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 5 otaq

Bineqedi rayonu Bineqedi Qesebesinde 3 sot sahede tikilen 120 kvm 5 otaqli heyet evi Satilir. Şəxsi tikilidir. Ev temirlidir. Ev keyfiyyetli aboylarla ortulmusdur, Orijinal qapilar qurasdilirmisdir, PVC pencereler, Seyf

67 000 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Masazırda 569 yolu Aile market 150metr mesafede hundur yerda 3. Otag tam temirli Butun komunallar qoşulu. kanalzasiya umumi daimi suyu 1, 2sotda. Kupcalı şexsi evimdi karkaz beton temel ustede beton kemer tam qoşa daş.

75 000 Azn
Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 5 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 5 otaq

Suraxani r-n., Qaracuxur qes. Tatli wiriniyatin yaxinliginda, heyeti 3 sot, 3 mertebeli, sahesi 330 kv.m.olan super temirli, istilik sistemi kombi (isti pol mermer+parket) 5 otagli villa satilir. Evin altinda 3 mawinlig