ev temiri

Nizami rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 88 m²

Elan nömrəsi: 749137
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
88 m²
Qiymət
218 000 Azn
2477 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nizami rayonu Neftçilər metrosu
Neftçilər m/s yaxın
Ümumi məlumat
Neftçilər m/s yaxın Start İdman kompleksinin yanında 14 mərtəbəli binanın 8ci mərtəbəsində sahəsi 88m2 olan 2 otaq 3 otağa düzəlmiş Super təmirli mənzil satılır. Bütün otaqlara və mətbəxtə işıq düşür. Mənzil yeni təmir olunub, təmir zamanı bahalı avadanlıq və aksesuarlardan istifadə olunub. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Real alıcıya mənzilə baxdıqdan sonra endirim olacaq. Qaz, su, işıq daimidir. Sənəd: müqavilədir, çıxarış (kupça) tezliklə veriəcək. Əmlak ofisinə ödəniş alıcı tərəfindən məbləğin 1%-ni təşkil edir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Şaiq (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 20.04.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 2 otaq

Qaraçuxur qəsəbəsi. "Neftçilər" parkının yanında. 24 və 20 nömrəli avtobusların son dayanacağında, (yaxınlıqdan 81, 103, 208, 209 nömrəli avtobuslar işləyir) 10 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsi.

135 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 4 otaq

- Satış: Yeni tikili - Ünvan: 7ci mkrn, Dərnəgül m/s yanı. - Otaq sayı: 4 - Sahəsi: 110 m2 - Mərtəbə: 18/16 - Sənədi: Çıxarış - İpotekaya yararlıdır - Təsviri: Super təmirlidir. Əşyalı satılır. Qaz su daimidir.

310 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8ci mərtəbəsində sahəsi 64kv olan 1 otaqdan 2yə düzəlmə tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır