ev temiri

Nərimanov rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 104 m²

Elan nömrəsi: 784951
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
104 m²
Qiymət
419 000 Azn
4028 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu Nəriman Nərimanov metrosu
Nerimanov metrosu, Nazim Haciyev
Ümumi məlumat
DİGƏR ƏMLAKÇILAR, FİRMALAR və ŞİRKƏTLƏR - men cekdiyim şəkilləri OGURLAYİB öz adindan hec kim PAYLAŞMASIN.
PARK NERIMANOV ( ARKALI bina ) .
2 den 3 otaqa DUZELME sahesi 104 kv.m., temiri ela (yawayiw olmayib ) tam ewyali ( mebelli ) menzil satilir.
12/16 ci mertebesi
Qiymet 432000 aznden DUWUB 419000 azne
Binanin gozel heyeti + yeralti qaraji var
Sarxan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri
0553289XXXnömrəni göstər

Tarix: 22.03.2026

servis.az

Yeni tikili elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 1 otaq

16 500 Manata 1 - Otaqlı 30 Kv Kuxna Studuya Orta Temırlı Tam Yasayıs Olan Heyet Evı Satılır.Ev Masazır Qesebesının Gırısınde Kelbecer Mektebının Yanında Yerlesır.Yolu Asfaltdır.Yolu Asfaltdır.Bu Ev Hem Yasayısa

16 500 Azn
Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Azadlıq Prospekti m., 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Binəqədi rayonu, Azadlıq metrosuna 7-8 dəqiqə piyada m 3 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDADIR! Kiyev proyekti, orta blok-dur. Ümumi sahəsi

110 000 Azn
Suraxanı rayonu , 3 otaq

Suraxanı rayonu , 3 otaq

FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır. Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli D massivində QANUNİ 3 OTAQ MƏNZİL SATIŞDADIR! 290 nömrəli məktəbin yanında yerləşir. Leninqrad

110 000 Azn
Sabunçu rayonu , Bakixanov qəs., 3 otaq