ev temiri

Nərimanov rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 108 m²

Elan nömrəsi: 681851
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
108 m²
Qiymət
238 000 Azn
2203 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nərimanov rayonu
Nərimanov rayonu, Qarabağ kuc
Ümumi məlumat
TƏCİLİ SATILIR!!
Qaz və kupça ilə təchiz olunmuş yeni tikili.
Nərimanov rayonu, Təhsil Nazirliyinin yaxınlığında, Qarabağ küçəsində yerləşən
12 mərtəbəli yeni tikili binanın 6-cı mərtəbəsində
2 otaqlı mənzil satılır.
Mənzilin ümumi sahəsi 108 kv.m-dir
Mənzil təmirsizdir, pod mayak.
Binanın mühafizə olunan həyəti, sürətli liftləri var, uşaq və futbol meydançası, fitnes zalı, reception və s var.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Zaur (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 20.05.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!43000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2

43 000 Azn
Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 3 otaq

TƏCİLİ SATILIR! Fürsəti qaçırmayın! Zövqlə təmir olunmuş, geniş və prestijli 3 otaqlı mənzil! Ünvan: Kazım Kazımzadə küçəsi 47, Space TV-nin yaxınlığı Elmlər Akademiyası metrosu – cəmi 7 dəqiqəlik piyada

535 000 Azn
Nəsimi rayonu , 2 otaq

Nəsimi rayonu , 2 otaq

8 noyabir metrosuna yaxin 3 otaga düzelen kupcali menzil satilir.Acar mendedi istediyiniz vaxt baxa bilersiz .

262 000 Azn
Nəsimi rayonu , 2 otaq

Nəsimi rayonu , 2 otaq

Nəsimi rayonu Səməd Vurğun küçəsi Tibb Universitetinin yanı Royal Rezidensdə 7/17 də, 65 kvm 2 ot (1 dən 2 yə düzəlmə) təmirli kupçalı mənzil satılır.Qiyməti 249000 azn ofis 1%