ev temiri

Nəsimi rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 116 m²

Elan nömrəsi: 743187
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
116 m²
Qiymət
288 000 Azn
2482 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu Memar Əcəmi metrosu
Nesimi rayonu 2mkr Memar Ecemi metroosu
Ümumi məlumat
Tecili satilir nesimi rayon 2mkr huseyin bala eliyev .k memar ecemi metrosuna yaxin 16/12 mertebesinde 3 otaqli tam temirli menzil tecili satilir binanin yaxinliginda mekteb baxca supermarket var qaz su isiq daimidi .kupca var.ofis haqqi 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Yunis M (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 07.03.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Xətai rayonu , Əhmədli m., 3 otaq

Xətai rayonu , Əhmədli m., 3 otaq

MÖHTƏŞƏM TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! KUPÇALI! Xətai Rayonu, Əhmədli Metrostansiyasına Təxmini 10 Dəqiqəlik Məsafədə, Lütfi Zadə küçəsində, Şərur MTK-ya məxsus hazır binada, Ümumi sahəsi 68 kv/m (Sənəddə 75 kv/m), 3

163 000 Azn
Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

Yasamal rayonu , İnşaatçılar m., 2 otaq

INŞAATÇILAR m/st düz yanında, " Kontakt Home"magazasının üstündə 2otaqa düzəltmə mənzil satılır. Ümumi sahəsi 65 kv.m. Yeni tikili 18/6-ci mərtəbə. TƏMIRLI+ƏŞYALI Mənzil hal hazırda icarəyə

215 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Kupçalı + İpotekaya Yararlı Mənzil Çox Təcili Dəyərindən Ucuz Qiymətə Satılır. * Bina: Union park. Sənəd: Çıxarış(Kupça). Mərtəbə: 6/17. Sahə: 66.5 kv. Otaqsayı: 2 (Düzəlmə). Ətraflı: Qaz, su, işıq daimidir.

187 000 Azn
Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu , Xətai m., 2 otaq

Xətai rayonu N.Rəfiyev kücəsi VAYT TAVR MTK nın inşa etdiyi 18 mərtəbəli binanın 17 ci mərtəbəsində 70 kv m sahəsi olan qanuni 2 otağlı mənzil satılır. Bina əlverişli ərazidə yerləşir. Xətai metrosuna 7-8 dəqiqəlik