ev temiri

Nəsimi rayonunda 2 otaqlı Yeni tikili Satılır, 65 m²

Elan nömrəsi: 741078
Əmlakın növü
Otaq sayı
2
Sahə
65 m²
Qiymət
224 000 Azn
3446 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Nəsimi rayonu Memar Əcəmi metrosu
novruzoglu qardaslari
Ümumi məlumat
Niaqara restorani, Tibb universiteti yani 2otaqli menzil satilir.Menzil Teymuroglu MTK ya mexsusudur.17 nin 14 de yerlesir, 65 kv dir.OFIS HAQQI 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.02.2025

servis.az

Yeni tikili elanları

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

Yasamal rayonu , Yasamal qəs., 1 otaq

TƏCİLİ SATILIR! ƏLA FÜRSƏT! Elmlır Akademiyası m QANUNİ 1 otaqlı mənzil satışdadır. Leninqrad proyektidir və orta blokdur.Hər iki tərəfə balkonu var. Mənzil 5 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Ümumi sahəsi

140 000 Azn
Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , 4-cü mikrorayon qəs., 3 otaq

Daşinmaz əmlak Map MMC məxsus yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 11 cü mərtəbəsində yerləşir Əmlakın 123 kv.m dir Su Qaz İşıq Hamisi qaydasindadir Padmayak evdir Ecemi metrosuna yaxin yerlesir geniş işiqli otaqlar sakit

283 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

ƏIA FÜRSƏT!47000 İlkin ödənişlə Dərnəgül metrosuna yaxın! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR! ÖTÜRMƏ AKTİVDEYİL! Binəqədi rayonu, Cəfər Xəndan küçəsi, Dərnəgül metrosunun yaxınlığı, West Town Yaşayış kompleksində 2

47 000 Azn
Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 6 otaq

Yasamal rayonu , Elmlər Akademiyası m., 6 otaq

Şəhərin park və yaşıllıqı ən çox olan ərazilərindən biri Göl mənzərəsi / Yasamal parkı Elmlər və İnşaatçılar metrosuna yaxın 7/10 220 kv 6 otaq Əşyalı satılır Qaz, işıq, su Çıxarış İpotekaya