ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 110 m²

Elan nömrəsi: 690109
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
110 m²
Qiymət
95 000 Azn
863 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Novxanı qəsəbəsi
Novxani Erazisi
Ümumi məlumat
Tecili Novxanida 4 sotun icersinde yerlesen heyet evi satilir. Her seraiti var , evin ici tam temirlidir , isti poldur . Senedi kupca ( cixaris var ) . Komunallari ( qaz , su , isiq ) daimidir . Market , mekteb , bagca yaxinliginda yerlesen . Ana yoldan 400 metr icerde yerlesir . Qiymetde razılaşma olacaq . Elimizde her cibe uyğun bağlar , heyet evleri , torpaqlar , villalar , obyektler mövcuddur ( satış , kiraye ) . Şexsi mülkünü satmaq isteyen mülk sahibleri , qısa zamanda mülkünün satılmasını isteyenler , emekdaşlıq etmek isteyen emlakçılar elaqe saxlaya biler !
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 22.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Kombi sistemi quraşdırılıb pəncərəyə resotkalanib müşahidə kameraları damafon mətbəx mebeli hamam aksesuarları vifi krişasi isdiklavat TV stent çilçıraqlar gir yaşa evdir heyətinə maşın gire bilməsədə arxasında xeyli

69 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 5 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa -Bilgəh yolunda 7.7 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 2 mərtəbəli təmirsiz 5 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 150 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mərbəx, 4 yataq otağı və

90 000 Azn
Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Tavayliqda 1.5 sot torpaq sahəsi üzərində inşa edilmiş 1 mərtəbəli təmirli 3 otaqlı həyət evi satılır. Ümumi tikili sahəsi 80 kv.m olan ev dəhliz, 1 qonaq otağı, mətbəx, 2 yataq otağı