ev temiri

Abşeron rayonunda 3 otaqlı Həyət evi Satılır, 130 m²

Elan nömrəsi: 687275
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
130 m²
Qiymət
133 000 Azn
1023 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Abşeron rayonu Novxanı qəsəbəsi
Novxani qəs
Ümumi məlumat
NOVXANIDA SARI QAYA zonasında,
Şəhərdən Novxanıya gedəndə dəmiryol xəttini keçəndən
sonra yolun sağ tərəfində.
3 otaqlı bağ evi. 2 yataq otağı,
1 qonaq otağı, mətbəx, san qovşağı ayrı ayrı.
Kombi sistemi, ev bütünlüklə isti döşəmədən ibarətdir.
Mebellər evdə qalacaq.
Bütün kommunal xətlər var: su, qaz, elektrik, tv,
telefon, daimi optik internet. 6 sotdur. Evin də, torpağında kupçası var.
Qapıya qədər asfaltdır. Sahəsi 130 kv/m
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Tərlan (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 11.06.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 5 otaq

Suraxanı rayonu , Qaraçuxur qəs., 5 otaq

Suraxani r-n., Qaracuxur qes. Tatli wiriniyatin yaxinliginda, heyeti 3 sot, 3 mertebeli, sahesi 330 kv.m.olan super temirli, istilik sistemi kombi (isti pol mermer+parket) 5 otagli villa satilir. Evin altinda 3 mawinlig

385 000 Azn
Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu , Zabrat qəs., 3 otaq

Sabunçu rayonu. Zabrat qəsəbəsində 2.7 sot torpaq sahəsində, qoşa daşla tikilmiş 3 otaqli həyət evi satilir. 8 daş kürsüdə inşa olub. Ümumi sahəsi 100 kv. Evdə təmir işləri gedir, tam təmir olunub təhvil veriləçək. Evin

100 000 Azn
Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

Suraxanı rayonu , Yeni Günəşli qəs., 2 otaq

TƏCİLİ SATILIR! FÜRSƏTİ QAÇIRTMAYIN! KUPÇALI! Suraxanı Rayonu, Yeni Günəşli D Massivində, Ümumi Sahəsi 70kv/m olan, 10 Mərtəbəli Binanın 7-ci Mərtəbəsində, 2 Otaqlı Mənzil Satışdadır! Qaz, Su, İşıq daimidir. Su