ev temiri

Sabunçu rayonunda 5 otaqlı Villa Satılır, 171 m²

Elan nömrəsi: 700115
Əmlakın növü
Otaq sayı
5
Sahə
171 m²
Qiymət
300 000 Azn
1754 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Pirşağı qəsəbəsi
Pirsaqi Qesebesi
Ümumi məlumat
VASITECIYEM-XIDMET HAQQI 1%TESKIL EDIR
Sabuncu rayonu Pirsagi qesebesinde 12.5 sot da 2 mertebeli heyet evi satilir.
1ci mertebede zal, metbex , 1yataq otaqi, hamam, sanuzel
2ci mertebede 3 yataq otaqi, hamam, sanuzel movcuddur.
Heyetinde hovuz, besedka, motorxana, limon parniki, el aletleri ucun anbari var.Denize yaxin mesafededi.
Telefonda deqiq unvan deyilmir.Saat 22-00dan sonra zeng etmeyin.Watcap aktivdir.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.08.2024

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 9 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 9 otaq

Ev Sabunçu ray, Maştağa qəsəbəsində yerləşir (Natorusun yaxınlığı) şəxsi yaşayış üçün tikilib. Ev qoşa daş hörülüb 6 sot torpağda 3 mərtəbə 360 kvm-dən ibarətdir 9-otag 1-mətbəx 2-sanuzel Sənədlər paket

190 000 Azn
Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Suvelanda 4 sot torpaq sahəsində villa satılır. Məlumat: Həyətin sahəsi - 4 sot Evin sahəsi - 150 m² 3 Yataq otaqı ■ Geniş zal Mətbəx Sanitar qovşaq 2+1 Həyətində Hovuz, sohbetgah, manqalni, landsaft, dekorativ

300 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 3 otaq

bineqedi qes merkeze yaxin 1.5 sotda kursulu 3 otaq 80 kv temirli tam weraitli bezi ewyali heyetli ev satilir senet 2006 belediyye

68 000 Azn
Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq

Binəqədi rayonu , Binəqədi qəs., 4 otaq