ev temiri

Sabunçu rayonunda 6 otaqlı Villa Satılır, 220 m²

Elan nömrəsi: 745074
Əmlakın növü
Otaq sayı
6
Sahə
220 m²
Qiymət
190 000 Azn
863 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Ramana qəsəbəsi
Ramana qəsəbəsi
Ümumi məlumat
Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Ramana qəsəbəsində, Buta palasın arxasında, Akasia şadlıq sarayının yaxınlığında 3.5 sotda tikilmiş, 2 mərtəbə 220 kv/m, 6 otaq mənzil satılır. Mərtəbələr arası monolit betondur, qoşa daşla inşa olunub, hər iki mərtəbəsi isti poldur, kalanzasiya sistemi mərkəzidir.
Torpağın və evin çıxarışı var.
Qiymət: 190.000
Xidmət haqqı: 1%
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Rəhman (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 21.03.2025

servis.az

Həyət evi / Villa elanları

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu , Maştağa qəs., 1 otaq

Sabunçu rayonu Maştağa Bilqəh yolunun üstündə Narkoliji dispanserin yaxinliqinda 1 sotun içində 1 otaqli 30 kvadrat metrlik orta təmirli həyət evi.Evin qazi, suyu, işiqi var.Evin sənəti bələdiyyə sənətidir.Real aliciya

19 500 Azn
Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Masazır qəs., 3 otaq

57 000 Manata 3 - Otaqlı 60 Kv 2 - Mertebelı 1- Sot Kupcalı Torpaqda Tıkılmıs Temırlı Heyet Evı Satılır .Ev Masazır Qesebesı 6- Saylı Mektebe Yaxındır. En Hundur Erazıde Yerlesır.ESYALI Satılır.Torpaqın Ve Evın Senedı

57 000 Azn
Abşeron rayonu , Fatmayı qəs., 3 otaq

Abşeron rayonu , Fatmayı qəs., 3 otaq

fetmai qesebisine girişde 1.5 sotda 2 mertebe 3 otaq 110 kv temirli tam şeraitli kombisi isti pol paket kupcali heyetli ev satilir

63 000 Azn
Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu , Şüvəlan qəs., 4 otaq

Xəzər rayonu Şüvəlan Qala yolu 3 sot torpaq sahəsində insa edilmis 1 mertebeli bag evi satilir. Umumi sahəsi 135 kvm olan bu bag evin 4 otagi var.holl, 1 zalstudiometbext , 3 yataq otağı, 1 sanitar qovşağı mövcuddur.