ev temiri

Sabunçu rayonunda 3 otaqlı Yeni tikili Satılır, 115 m²

Elan nömrəsi: 578881
Əmlakın növü
Otaq sayı
3
Sahə
115 m²
Qiymət
165 000 Azn
1434 Azn/m²
Ünvan:
Bakı şəhəri Sabunçu rayonu Bakixanov qəsəbəsi
Sabuncu r-n.,Bakixanov Ges.,y.aliyev kuc
Ümumi məlumat
Sabuncu rayonunda, Razin qesebesinde.Akkord MTK 20/7 mertebe.sahesi 115 kv.m. teze olunmus ela temirle.Kombi sistemile.Doseme agac, parkete yigilib, can-balkon.Kuxna mebeli ile.Hamam tualet bir yerde.Temir evro stilde olunub, 3 otagli menzil satilir.Sened -Cixariw. Algi-satgi zamani ofis komissiyasi 1 % odenilir.
В Сабунчинском районе в п.Разина в Аккорд МТК 20/7 эт., площадью 115 кв.м. продается 3 ком.квартира, с только что выполненным отличным ремонтом. , с отопит.системой комби.Полы-дерево , собраны диагональю под паркет.Встроенная кухня.Ванна и туалет совмещенные .выполнены в современном стиле. , застекленный балкон.Документы-Купчая. Оплата при купле-продаже офисные комиссионные составляют 1 %.
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
Aysel (Bütün Elanları)
Bakı şəhəri

Tarix: 28.10.2024

servis.az

Yeni tikili elanları

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3 cü imərtəbəsində sahəsi 64 kv olan 2 otaq stdio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.

40 000 Azn
Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon qəs., 2 otaq

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7 ci mərtəbəsində sahəsi 62kv olan 2 otaq studio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.